صفحه اصلی   »   بلاگ    »   

»

پر فروش ترین ردیاب خودرو

بهترین و پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران

|

ردیاب خودرو ابزاری کارآمد در حیطه تامین امنیت وسایل نقلیه است. این دستگاه الکترونیکی، قادر به تشخیص موقعیت ماشین به صورت مداوم بوده و همواره وضعیت خودرو را به مالک آن مخابره می‌کند. طوری که مالک همواره نظارتی جامع و کامل بر خودرو دارد.

امروزه تنوع زیادی در مدل‌های جی پی اس ماشین شاهد هستیم. به همین منظور تصمیم گرفتیم مقاله‌ای در رابطه با پرفروش ترین ردیاب خودرو در بازار ایران تهیه کنیم. با رادار همراه باشید!

ردیاب خودرو چیست و چطور عمل می‌کند؟

ردیاب خودرو وسیله‌ای الکترونیکی است که از قطعات مختلفی تشکیل شده است. هدف از طراحی و ساخت این ابزار، یافتن موقعیت وسیله نقلیه از راه دور است. در همین راستا توانایی ارتباط گرفتن با 24 ماهواره GPS را داشته و از این طریق موقعیت خود را شناسایی می‌کند. سپس اطلاعات جمع‌آوری شده را از طریق شبکه‌های مخابراتی برای تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند.

علم پشت ردیاب ماشین این امکان را به کاربران می‌دهد تا به تاریخچه مسیرهای حرکتی خود نیز دسترسی داشته باشند. البته امکانات و قابلیت‌های دیگری هم در ردیاب تعبیه شده که در این مقاله به طور مفصل به آن‌ها می‌پردازیم.

مهم‌ترین کاربردهای ردیاب ماشین چه هستند؟

قطعا شناخت بهتر ردیاب ماشین و کاربردهای آن به افراد کمک می‌کند تا انتخابی بهتر و ایده‌آل داشته باشند. به همین منظور پیش از پرداختن به مبحث پرفروش ترین ردیاب خودرو در بازار کشور، کمی با کاربردهای این ابزار آشنا می‌شویم:

 • نصب بر روی خودروهای شخصی و تامین امنیت آن‌ها
 • استفاده در ناوگان‌های حمل و نقل جهت کنترل بر رفتار رانندگان و خدمات‌دهی بهتر به مشتریان
 • کاربرد در شرکت‌های اجاره ماشین جهت نظارت بر مسیرهای حرکتی و سرعت رانندگی با خودرو
 • نصب بر روی خودروهای خدمات اجتماعی برای کنترل و هدایت بهتر گروه‌های اعزامی و نظارت بر نحوه عملکرد آن‌ها
 • نصب بر روی ماشین‌های سنگین در سفرهای داخلی و بین‌المللی برای اطلاع لحظه‌ای از وضعیت خودرو و بار آن
 • و …
پر فروش ترین ردیاب خودرو در ایران

نحوه استفاده از ردیاب خودرو

برای استفاده از ردیاب خودرو ، پس از خرید باید آن را بر اساس دستورالعمل شرکت سازنده نصب کنید. اما نحوه نصب جی پی اس بر روی ماشین ، از دستگاهی به دستگاه دیگر متفاوت است. از این رو مطالعه راهنمای نصب ردیاب یک امر ضروری پیش از نصب است.

در حال حاضر دستگاه‌های ردیابی خودرو در مدل‌های آهنربایی و سیمی در بازار وجود دارند. برای نصب ردیاب‌های آهنربایی، تخصص خاصی نیاز ندارید. بلکه کمی آشنایی با اپلیکیشن‌های موبایل کارتان را راه می‌اندازد. اما نصب ردیاب سیمی به سبب طراحی خاص و امکاناتی که در اختیارتان می‌گذارد، نیامند دانش تخصصی است. این دستگاه‌ها برای شروع فعالیت باید به باتری خودرو متصل شوند. ضمن این که سنسورهای مختلف آن‌ها هم باید به فیوزهای مشخصی وصل شوند. به همین منظور توصیه ما بر این است که از نصابان معرفی شده از سوی شرکت سازنده برای نصب و راه‌اندازی دستگاه کمک بگیرید.

پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران

GPS ماشین خوش‌نام و معتبر در بازار ایران زیاد است. برخی از پرفروش ترین ردیاب خودرو های ایران، برندهایی نظیر تلتونیکا، کوبان، کانکاکس و … هستند. در این بازار، ردیاب های معتبر و با کیفیت ایرانی نیز جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص داده‌اند. رادار جی پی اس یکی از همین برندهای خوش‌آوازه ایرانی است که محصولاتی با کیفیت بالا و همرده تکنولوژی روز دنیا به بازار عرضه می‌کند.

با وجود برندهای متعدد در بازار کشور، این شما هستید که به عنوان مشتری باید محصول متناسب با نیازهایتان را خریداری کنید. از این رو بهتر است با امکانات و قابلیت‌های ردیاب‌های مورد نظرتان آشنا شده و بهترین آن‌ها را انتخاب نمایید. در این راستا شناخت نیازهای فردی به عنوان اساسی‌ترین معیارها در زمان خرید ضروری به نظر می‌رسد.

مزایا و امکانات پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران

در راستای کمک به شما برای خرید پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران، امکانات و مزایای این ابزارها را بررسی می‌کنیم:

1- امنیت ردیاب خودرو

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت خرید ردیاب خودرو ، امنیت حاصل از این دستگاه است. جی پی اس به عنوان یک ابزار امنیتی برای ماشین، روزانه اطلاعات زیادی در رابطه با سفرهای شما و مکان‌های پارک خودرو جمع‌آوری می‌کند. سپس این اطلاعات را در قالب گزارش‌های تدوین شده در اختیارتان می‌گذارد. بنابراین داشتن امنیت بالای دستگاه به جهت حفظ حریم خصوصی کاربران لازم و ضروری است. اینجاست که دقت شما را به عنوان مشتری آگاه می‌طلبد. طوری که در زمان خرید پرفروش ترین ردیاب خودرو باید به سطوح امنیتی دستگاه توجه داشته باشید. سرور ثبت اطلاعات دستگاه را نیز بررسی کنید. اپلیکیشن متصل به جی پی اس را از لحاظ امنیت چک کنید. همچنین سوابق شرکت سازنده محصول و نحوه محافظت آن‌ها از اطلاعات کاربرانشان را هم در نظر بگیرید.

2- سازگاری جی پی اس با خودرو

یکی دیگر از مواردی که در خرید پرفروش ترین ردیاب خودرو باید در نظر بگیرید، سازگاری دستگاه با ماشینتان است. این که جی پی اس مورد نظر شما قادر به جمع‌آوری اطلاعات وعده داده شده از خودروی شما باشد، اهمیت زیادی دارد. زیرا در غیر این صورت عملا خرید ردیاب کاربردی برایتان نداشته و پولتان را هدر داده‌اید. زمانی یک ردیاب ماشین کارآمد است که پاسخ‌گوی نیازهای کاربر بوده و بتواند اطلاعات مفیدی در اختیارش بگذارد.

3- آنلاین بودن و آفلاین بودن ردیاب

دیگر مسئله‌ای که در انتخاب پرفروش ترین ردیاب خودرو اهمیت دارد، عملکرد دستگاه به صورت آنلاین و آفلاین است. معمولا اغلب GPS های موجود در بازار، اتصال اینترنت را پشتیبانی می‌کنند. به این ترتیب با ماهواره‌ها و تلفن همراه کاربر در ارتباط بوده و داده‌ها را جمع‌آوری و ارسال می‌کنند. اما مهم است که بدانید ردیاب مورد نظرتان در شرایط آفلاین هم قادر به کار هست یا نه؟

زیرا ممکن است ماشین در فضایی قرار بگیرد که دسترسی به اینترنت نداشته باشد. آیا در چنین شرایطی باز هم ردیاب اطلاعات لازم را جمع‌آوری و ارسال می‌کند؟ یا در این مواقع کارایی خود را از دست خواهد داد؟

اغلب جی پی اس های خودرو که قادر به کار در شرایط آفلاین هستند، اطلاعات لازم را جمع‌آوری کرده و در حافظه داخلی ذخیره می‌کنند. سپس با دسترسی به اینترنت این اطلاعات را در اختیار کاربر می‌گذارند.

4- تجربه‌ی کاربر و اپلیکیشن کارآمد

اپلیکیشن مرتبط با ردیاب خودرو نیز اهمیت زیادی دارد. این برنامه باید طوری طراحی شود که هر کاربری با هر سطح دانشی به راحتی بر آن مسلط باشد. در غیر این صورت امکان استفاده از تمام قابلیت‌های جی پی اس در اختیار کاربر قرار نگرفته و نارضایتی آن‌ها را به همراه دارد.

5- گارانتی ردیاب خودرو

در خرید هر محصول الکترونیکی، گارانتی شرکت سازنده از اهمیت بالایی برخوردار است. این گارانتی به مشتریان اطمینان می‌دهد که در صورت خراب شدن زودهنگام محصول، شرکت پاسخ‌گو است. زمانی می‌توان یک محصول را در زمره پرفروش ترین ردیاب خودرو بازار دانست که گارانتی معتبری از سازنده ارائه دهد.

رادار جی پی اس با هدف حمایت از مصرف‌کننده و جلب رضایت آن‌ها، 24 ماه گارانتی بدون قید و شرط برای محصولاتش در نشر گرفته است. از این رو با خرید یک ردیاب رادار، تا 2 سال نگران هیچ مشکلی نباشید.

6- پشتیبانی و خدمات پس از فروش سازنده

قطعا می‌دانید که خرید جی پی اس ماشین اولین قدم برای تامین امنیت وسیله نقلیه‌تان می‌باشد. بلکه قدم دوم ارتباط با شرکت سازنده و امکان بهره‌مندی از خدمات پس از فروش آن‌هاست. اگر شرکتی پشتیبانی مناسبی برای محصولاتش ارائه ندهد، نمی‌توان آن را در زمره پرفروش ترین ردیاب خودرو بازار نام برد.

مجموعه رادار بر این باور است که فروش ردیاب، پایان یک معامله نیست. بلکه آغاز آن است. در همین راستا تیمی حرفه‌ای را برای پشتیبانی از مشتریان خود به صورت 24 ساعته گرد هم آورده است.

پر فروش ترین جی پی اس خودرو

خصوصیات و امکانات ردیاب رادار

برای آشنایی بیشتر با ردیاب رادار به عنوان یکی از پرفروش ترین ردیاب خودروهای بازار، برخی از خصوصیات و امکانات آن را در ادامه ذکر می‌کنیم:

 • موقعیت‌یابی خودرو به صورت آنلاین و آفلاین
 • قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور
 • امکان تعیین محدوده و سرعت مجاز حرکتی و آلارم مخصوص آن
 • دسترسی به تاریخچه مسیرهای پیموده شده
 • هشدار کاهش سطح باتری دستگاه
 • آلارم اعلام وضعیت اضطراری
 • هشدار سررسید سرویس‌های دوره‌ای ماشین
 • دارای منبع تغذیه ثانویه
 • مقاومت در برابر پاشش آب در تمام جهات
 • دارای ﺗﺎﯾﯿﺪﯾﻪ کیفیت از CE اروپا، FCC آمریکا و سازمان تنظیم مقررات رادیویی

پرفروش ترین ردیاب خودرو بازار چه قیمتی دارد؟

قیمت پرفروش ترین ردیاب خودرو بازار در گرو امکانات و قابلیت‌هایی است که دستگاه به کاربر ارائه می‌دهد. در واقع معیارهای متعددی در تعیین قیمت جی پی اس تاثیرگذار هستند. برخی از فاکتورهای موثر در قیمت ردیاب عبارتند از: امکانات محصول، کیفیت قطعات، گارانتی و پشتیبانی شرکت، نام برند سازنده و … . بنابراین نمی‌توان یک عدد ثابت را به عنوان قیمت محصول عنوان کرد. اما باید پیش از خرید بر اساس این معیارها، ارزش محصول را مورد بررسی قرار داد.

آیا نصب GPS روی ماشین قانونی است؟

در پایان مبحث پرفروش ترین ردیاب خودرو ، به یک سوال پرتکرار توسط کاربران پاسخ می‌دهیم:

مطابق قانون ایران، نصب GPS روی ماشین‌های شخصی و یا خودروهای متعلق به شرکت ممانعتی ندارد. اما در صورتی که شما مالک خودرو نبوده و قصد ردیابی آن را داشته باشید، کارتان غیرقانونی است.

رادار؛ پرفروش ترین ردیاب خودرو در ایران

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با جی پی اس ماشین و کارایی آن در اختیارتان بگذاریم. در پایان باید بگوییم ردیاب خودرو یک نیاز اساسی در دنیای آشفته و فارغ از امنیت امروز است. بنابراین نباید استفاده از آن را به تاخیر انداخت.

اگر به اطلاعات بیشتری در رابطه با رادار به عنوان یکی از پرفروش ترین ردیاب خودروها در ایران نیاز دارید، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

آدرس وب سایت : https://radargps.org

شماره تلفن دفتر مرکزی رادار: ۰۵۱-۳۷۱۷۷

تلفن تماس دفتر تهران: 91012727-021

برای دیدن ویدئو آزمایش ردیاب رادار فرم زیر را پر کنید

دیدگاه های این مطلب
0 0 رای
امتیاز این مطلب
guest
امتیاز شما به این مطلب
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
۱۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۶۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۳۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
ای بابا چرا اینجا
وایستاد! پوچ بود آخه
۳۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۲ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۶ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۱۲۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
۵۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۱‌میلیون تومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۸۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
متاسفانه این یکی
خالی بود

یکی از جوایز ردیاب رادار رو همین الان برنده شو!

اطلاعاتتون رو وارد کنید و بعد با فشار دادن دکمه پایین گردونه رو به چرخش در بیارید، امیدواریم روی بهترین گزینه توقف کنه! ؟

قانون ما:

 • یک بازی برای هر کاربر
 • صحیح بودن اطلاعات برای دریافت جایزه الزامی می‌باشد