radar
radar

صفحه اصلی   »   ﺗﻤﺪﯾﺪ اﺷﺘﺮاک رادار

ﺗﻤﺪﯾﺪ اﺷﺘﺮاک ردیاب رادار

برای تمدید آنلاین اشتراک در سامانه رادار ، کافی است از میان گزینه های تعریف شده طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و به کمک فرمی که در ادامه به شما نمایش می دهیم، اطلاعات مربوط به سرگروه و شماره سریال دستگاه ردیاب خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید : در صورت انتخاب هر کدام از بسته های تعیین شده ، شما از تمامی امکانات و قابلیت های رادار جی پی اس بهره مند خواهید شد و تنها وجه تمایز این بسته ها «میزان زمان» ، «نوع کاربری مشتری» و «مقدار تخفیف» ارائه شده خواهد بود که شما نیز می توانید با تهیه بسته های بلند مدت تر از تخفیف بیشتر به عنوان امتیاز ویژه بهره‌مند شوید.

امنیت تمامی کاربران برای رادار بصورت یکسان حا ئز اهمیت است و ما هرگز در محافظت از مشتریانمان تفاوتی قا ئل نمی شویم.

نسخه اپلیکیشن

سه ماهه

بدون تخفیف

50/000 تومان

شش ماهه

%10 تخفیف

90/000 تومان

80/000 تومان

یک ساله

%25 تخفیف

160/000 تومان

120/000 تومان

نسخه اپ و وب

یک ساله نسخه وب

%25 تخفیف

240/000 تومان

180/000 تومان

نسخه اپلیکیشن

سه ماهه

بدون تخفیف

50/000 تومان

شش ماهه

%10 تخفیف

80/000 تومان

یک ساله

%25 تخفیف

120/000 تومان

نسخه اپ و وب

یک ساله نسخه وب

%25 تخفیف

180/000 تومان

سوالات متداول

تفاوت این دو محصول در رله قطع کن است! رادار توان به همراه رله قطع کن ارائه می شود که قابلیت خاموش کردن خودرو از هر فاصله ای رو در اختیار شما قرار می دهد.

نصب رادار هیچ آسیبی به سیم کشی خودرو وارد نمیکند ، ولی اگه خودروی صفر دارید پیشنهاد ما برای شما خرید رادار ساده است و در صورت خرید رادار توان بهتر است که رله قطع کن را بعد از اتمام گارانتی نصب کنید.
رادار توان پاسخ سوال شماست ، چرا که این قابلیت از طریق رله قطع کن در دسترس شما قرار می گیرد و این قطعه داخل پکیج رادار توان تعبیه شده است.

قیمت جی پی اس های خودرو در بازار می‌تواند بسته به امکانات مختلف آنها متفاوت باشد. بنابراین نیاز است که معیار سنجش قیمت را بدانید. ردیاب ها کاربرد حساسی دارند در نتیجه کیفیت و به روز بودن سخت افزار استفاده شده بسیار مهم است چرا که تاثیر بسزایی در کارایی آنها دارد. علاوه بر آن داشتن گارانتی معتبر و پشتیبانی 24 ساعته از عواملی هستند که حتما باید مدنظرتان باشند.

ما در رادار تمام اتفاقات را در نظر گرفته ایم به همین منظور و برای درک کامل عملکرد دستگاه و اطمینان از انتخاب ویدیوی آزمایش عملی ردیاب رادار را برای شما آماده کرده ایم تا با تماشای آن کاملا با زیر و بم دستگاه آشنا شوید. به کمک این امکان در انتخاب جی پی اس برای ردیابی ماشین، هوشمندانه‌تر عمل خواهید کرد. اما اگر به هر دلیلی از عملکرد دستگاه رضایت نداشته باشید، تا 7 روز قابلیت مرجوع کردن آن برای شما فراهم شده است.