از آنجایی که تکنولوژی هوشمند رادار به تازگی بین خانواده های ایرانی جا پیدا کرده است، لذا برای برخی همچنان عملکرد آن به طور دقیق مشخص نیست. تیم رادار برای این دست از افراد که قصد آشنایی بیشتر دارند فرصت این را فراهم نموده که به صورت رایگان از دموی اپلیکیشن رادار استفاده نمایند.

دمو نرم افزار رادار چیست؟

دمو یک نسخه رایگان و نمایشی از یک نرم افزار است که در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. کاربر به کمک دمو نرم افزار رادار قادر خواهد بود، در یک مدت زمان محدود به طور آزمایشی از اپلیکیشن استفاده کند و با تمامی قابلیت ها و ویژگی های آن آشنا شود.

به منظور راحتی و احترام به حقوق کاربر، تیم رادار فراتک برای آشنایی افراد با آیتم های مختلف نرم افزار رادار، تست رایگان رادار را به مدت ۴۸ ساعت در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شما می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم، درخواست خود را برای دریافت دمو رادار به ثبت برسانید. در مرحله بعد درخواست شما در اختیار اپراتور تیم رادار فراتک به منظور صدور دسترسی، قرار خواهد گرفت. پس از تایید دسترسی، با دانلود اپلیکیشن رادار امکان استفاده از آن و شروع به کار در نرم افزار برای شما فراهم خواهد شد. به منظور آشنایی بیشتر با تمامی آیتم های اپلیکیشن رادار می توانید به صفحه امکانات اپلیکیشن رادار مراجعه نمایید.

  • لطفا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.
  • لطفا ایمیل خود را وارد کنید.