radar
radar
رادار ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﻫﻤﺮاه ﺷﻤﺎﺳﺖ!

صفحه اصلی   »  راهنمای سیمکارت

ارتباطمان قطع نمی شود
اگر به هر دلیلی نیاز به تعویض سیم کارت داخل دستگاه داشتید، می‌توانید با واحد پشتیبانی رادار هماهنگ نموده و به راحتی این کار را انجام دهید.
در مواقعی که اینترنت ندارید و نیاز فوری به ردیابی ماشینتان دارید، سیم کارت داخل دستگاه، لینک موقعیت خودرو را برایتان پیامک کرده و لوکیشن را در اختیارتان قرار می‌دهد. تنها کافیست نقشه شهرتان را دانلود کنید تا به صورت آفلاین در دسترس باشد.
مصرف شارژ سیم کارت کمتر از چیزی است که فکر می‌کنید. برای دیدن باقی‌مانده شارژ و یا شارژ مجدد می‌توانید از نرم‌افزار ایرانسل من استفاده کنید.
1-داخل دستگاه رادار یک عدد سیم کارت ایرانسل آماده فعال سازی به صورت رایگان قرار داده شده است.
2-اگر به هر دلیلی نیاز به تعویض سیم کارت داخل دستگاه داشتید، می‌توانید با واحد پشتیبانی رادار هماهنگ نموده و به راحتی این کار را انجام دهید.
3-در مواقعی که اینترنت ندارید و نیاز فوری به ردیابی ماشینتان دارید، سیم کارت داخل دستگاه، لینک موقعیت خودرو را برایتان پیامک کرده و لوکیشن را در اختیارتان قرار می‌دهد. تنها کافیست نقشه شهرتان را دانلود کنید تا به صورت آفلاین در دسترس باشد.
4-مصرف شارژ سیم کارت کمتر از چیزی است که فکر می‌کنید. برای دیدن باقی‌مانده شارژ و یا شارژ مجدد می‌توانید از نرم‌افزار ایرانسل من استفاده کنید.

تا 7 روز بدون قید و شرط دستگاه رو مرجوع کنید!

با اطمینان خرید کنید