درباره ما

ﺗﺎرﯾﺨﭽﻪ رادار ﺟﯽ ﭘﯽ اس

دی ماه سال 1393 بود که ناامنی‌ها، سرقت‌ها و در پی آن اضطراب مردم باعث شد، مدیر رادار یعنی مهندس بهروز رضاپور، به دنبال راه چاره‌ای برای حل این موضوع باشند. پس از بررسی نیازهای جامعه در حوزۀ سیستم‌های ردیابی، برای اولین بار، رادار فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. رادار هر روز بیش از گذشته با نیازهای مردم آشنا شد و برای هر کدام راه حلی پیدا کرد. امروز این افتخار را داریم که در ارتقا سطح امنیت اجتماعی نقشی موثر ایفا کرده و در تلاشیم که هر روز سهم بیشتری در ایجاد آرامش برای مردم داشته باشیم. سیستم رادار مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا و کاملا هوشمند است و به همین دلیل از سال 1399، رادار جی پی اس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده ردیاب در ایران و به لطف شما جزء برترین برندهای ردیاب است.

ﭼﺮا ﺑﺎﯾﺪ رادار را اﻧﺘﺨﺎب ﮐﻨﯿﻢ؟

ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺷﺒﺎﻧﻪ روزی

ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺷﺒﺎﻧﻪ روزی

معمولا اغلب اتفاقات از جمله سرقت‌ها در شب رخ می‌دهند. پس برای محصولی مثل ردیاب مهم است که پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا شما نه نگران حادثه باشید و نه نگران ساعت رخ دادن آن!
ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﻪ روز رﺳﺎﻧﯽ ﻣﺪاوم

ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﻪ روز رﺳﺎﻧﯽ ﻣﺪاوم

با گسترده‌تر شدن جامعه مخاطبین، نیازها هم گسترده‌تر می‌شوند و از آنجایی که در رادار رضایت مشتری حرف اول و آخر را می‌زند، همیشه خودمان را مطابق با خواست مخاطب به روز نگه می‌داریم.
رﺿﺎﯾﺖ ﺑﺎﻟﺎی کاربران

رﺿﺎﯾﺖ ﺑﺎﻟﺎی کاربران

میزان پیشرفت یک شرکت با رضایت و خوشحالی مشتریانش سنجیده می‌شود. ما سعی کرده ایم با ارائه نتایج مورد انتظار مخاطبانمان، اعتماد آن‌ها را جلب کرده و این روند را همیشه ادامه دهیم.
استاندارد و گارانتی

استاندارد و گارانتی

برای ساخت رادار از قطعاتی با بالاترین کیفیت استفاده شده است و می‌توانیم اطمینان بدهیم که عملکرد بهتری را در مقایسه محصولات مشابه خواهید یافت. همین موضوع باعث شده تا محصول را با 2 سال گارانتی تعویض عرضه کنیم.

شما را به یک تور رادارگردی مختصر دعوت می‌کنیم:

دیجیتال مارکتینگ

این واحد از چند تیم و هر تیم از چندین جوان خوش‌ذوق و پرانرژی تشکیل شده است که همه عاشق دنیای دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا برای شما هستند. هر چه که در شبکه‌های اجتماعی یا سایت رادار می‌بینید از ایده اولیه تا مرحله اجرا و اکران، اینجا اتفاق می‌افتد.

شرکت رادار فراتک هوشمند
شرکت رادار

آی تی

تیم آی تی متشکل از متخصصین و برنامه نویس‌هایی است که تمام حواسشان به کارشان است تا احتمال خطا به صفر برسد. برنامه نویسان ما زبان کد را از زبان مادریشان بهتر می‌شناسند و هرچیزی که با کد ساخته می‌شود، از جمله سایت و اپلیکیشن، خروجی و نتیجه تلاش‌های این واحد است.

تحقیق و توسعه (R&D)

برای ساخت محصولی مثل رادار نیاز به افرادی است که در زمینه الکترونیک خبره و به روز باشند. متخصصین ما در واحد تحقیق و توسعه هر روز تکنولوژی‌های جدید را بررسی کرده و با توجه به مهارت بالایی که دارند، رادار را همگام با آن‌ها توسعه می‌دهند.

شرکت رادار جی پی اس
رادار فراتک هوشمند

پشتیبانی

این واحد، خواب، مرخصی و تعطیلی ندارد. چون فکر و ذکرش رفع مشکلات احتمالی کاربران در هر لحظه است. اینجا افرادی را داریم که از لحاظ تکنیکی کاملا به رادار اشراف دارند و هر ساعت از شبانه روز که مشکلی برای راداری‌ها پیش بیاید، چه نرم‌افزاری باشد و چه سخت‌افزاری، فقط با یک تماس، رفع می‌کنند.

فروش

راداری‌هایی که امروز داریم ثمره تلاش این واحد هستند. مشتری‌ها باید با رادار آشنا شوند، هر سوالی داشتند پاسخ داده شود و در قدم اول با تمام وجود حس کنند که می‌توانند به ما اعتماد کنند. واحد فروش رادار نماینده تمام شرکت برای انجام این امور هستند.

gps radar
radar gps

مالی و اداری

ساماندهی امور داخلی شرکت و انجام امور مالی، دو مسئولیت حساسی است که این واحد بر عهده دارد. می‌دانید که با بزرگ‌تر شدن یک مجموعه، کارها دائما افزایش پیدا می‌کنند. خوشبختانه رادار هم هر روز در حال گسترش است.

دستاوردها

ﺷﺮﮐﺖ داﻧﺶ ﺑﻨﯿﺎن
رﺿﺎﯾﺖ ﺑﺎﻟﺎی ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن
رﺿﺎﯾﺖ ﺑﺎﻟﺎی ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن

نمادهای اعتماد الکترونیکی

ﮐﻤﭙﯿﻦ ﻫﺎی ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ رادار