دانلود آخرین نسخه نرم افزار ردیاب رادار

برنامه ردیابی خودرو
نرم‌افزار ردیاب وسایل نقلیه

دریافت اپلیکیشن

برای اندروید
برنامه ردیابی حیوانات
نرم‌افزار ردیاب حیوانات خانگی

دریافت اپلیکیشن

برای اندروید
برنامه ردیابی اشخاص
نرم‌افزار ردیاب شخصی

دریافت اپلیکیشن

برای اندروید

چرا اپلیکیشن ردیاب رادار

قبل
بعدی

نحوه فعال‌سازی برنامه ردیاب خودرو، موتور، حیوانات خانگی و شخصی

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن ردیاب رادار بر روی گوشی، باید آن را به دستگاه ردیاب وسایل نقلیه متصل کنید. برای این کار کافی‌است در اولین ورود به نرم‌افزار اطلاعات شخصی، اطلاعات ردیاب و اطلاعات وسیله نقلیه، پت و شخص را وارد کنید. پس از تایید اطلاعات اپلیکیشن فعال شده و به دستگاه ردیاب کانکت می‌شود. حالا می‌توانید وارد آن شوید و از امکانات ردیاب رادار استفاده کنید.
قابل توجه است که سامانه ردیابی و اپلیکیشن رادار به یکدیگر متصل هستند و کاربران می‌توانند از هردو استفاده کنند. یعنی اگر به موبایل دسترسی نداشته باشید هم می توانید به بخش «پنل تحت وب» رفته و اطلاعات را آن جا مشاهده کنید.

پشتیبانی برنامه ردیاب خودرو، موتور، حیوانات خانگی و شخصی رادار از تمامی برند ها

اگر شما از ردیابی با برندهای دیگر از جمله تلتونیکا، کانکاکس و … استفاده می‌کنید و به دنبال نرم افزاری با سرور داخلی و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای آن می‌گردید، لازم است بدانید نرم افزار رادار قابل استفاده برای اغلب سخت افزارها می‌باشد و می‌تواند بهترین گزینه برای این کار باشد. کافیست جهت هماهنگی و انجام امور با پشتیبانی رادار به شماره ۰۵۱۳۷۱۷۷ تماس بگیرید.

سوالات متداول

خیر، دانلود و نصب اپلیکیشن رادار هیچ هزینه‌ای ندارد.

در صورت دسترسی به نرم افزار، می‌توانید از نسخه وب‌اپلیکیشن نیز بصورت هم زمان استفاده کنبد.

نرم افزار رادار برای سیستم عامل های اندروید و iOS از تمامی مارکت‌های داخلی مانند کافه بازار، مایکت، اناردونی، سیب اپ و سیبچه قابل دانلود است. همچنین می توانید نسخه اندروید نرم افزار را در سایت رسمی شرکت رادار با آدرس https://radargps.org/radar-tracking-app-downloads/ به صورت مستقیم دانلود کنید.