درباره شرکت رادار جی پی اس

رادار یکی از اولین مجموعه هایی است که بصورت تخصصی در زمینه ردیاب فعالیت میکند و افراد متخصص در زمینه های فناوری اطلاعات و الکترونیک را در واحدهای مجزا به کار گرفته و تا به امروز توانسته محصولاتی مثل ردیاب وسایل نقلیه، ردیاب حیوانات، ردیاب اشیا و اشخاص را با قابلیت های گسترده، ارائه بدهد.

یکی از مزایای مهم رادار این است که این برند دارای شبکه ها و تبلیغات قوی بوده و هست که باعث خواهد شد در آینده نام آن بالاتر از تمامی رقبا قرار بگیرد. همچنین در حال حاضر رادار یک برند نام آشنای ردیاب بین افراد است، تا جایی که خیلی از افراد به جای نام ردیاب از نام رادار استفاده میکنند.

مزایای همکاری با رادار

وجود سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی که قرار گرفتن در هرکدام از آنها مزایای ویژه‌ای را به همراه دارد.

اعطای نمایندگی به عاملین واجد شرایط که از مزایای آن می‌توان به درج کد مخصوص نمایندگی بر روی بسته بندی‌ها، اهدای جوایز متنوع و غیره اشاره کرد.

معرفی عاملین فروش به مشتریان شهر خودشان برای خرید و نصب ردیاب.

عدم نگرانی از مشکلات احتمالی پس از فروش، به دلیل وجود پشتیبانی 24 ساعته و دو سال گارانتی تعویض از جانب شرکت برای تمامی مشتریان.

محصولات ردیاب رادار جی پی اس

ردیاب خودرو رادار دارای یک سخت‌افزار است که داخل خودرو نصب شده و یک نرم‌افزار که روی گوشی نصب می‌شود. بعد از نصب و ورود به نرم‌افزار می‌توانید موقعیت مکانی خودرو را به صورت لحظه‌ای مشاهده نموده و ده‌ها هشدار امنیتی و مراقبتی ضروری را هم از طریق گوشی دریافت کنید.

معرفی رادار و شرایط فروش محصولات رادار برای فروشندگان

برای اینکه بیشتر با شرکت و محصولات رادار آشنا شوید لطفا ویدئو زیر را تماشا کنید.

فرم ثبت نام برای همکاری در فروش
اگر می‌خواهید در فروش محصولات ردیاب رادار با ما همکاری کنید، لطفا فرم زیر را پر نمایید. پس از ثبت فرم همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس می‌گیرند.