/
/
/
7 پله تا انتخاب بهترین ردیاب خودرو
انتخاب بهترین ردیاب خودرو

7 پله تا انتخاب بهترین ردیاب خودرو

زمان انتشار:

مهر 29, 1398

به اشتراک گذاری:

اجازه بدهید همین اول بگوییم موضوع این مقاله داستانی طولانی دارد! ما نمی‌توانیم بگوییم که ردیاب با داشتن یک ویژگی منحصر به فرد، انتخابی ایده‌آل است. فاکتورهای زیادی در انتخاب بهترین ردیاب خودرو  نقش دارند که نداشتن هر یک از این ملاک‌ها، ممکن است یک ضعف بزرگی برای دستگاه باشد.

ما در این مقاله این فاکتورها را کامل بررسی کرده و به شما کمک می‌کنیم بتوانید گزینه مناسب را شناسایی کنید. اگر شما هم در گیرو‌‌ دار خرید ردیاب خودرو هستید و نمی‌دانید باید کدام را انتخاب کنید یا چه ویژگی‌هایی را برای پیدا کردن بهترین جی پی اس ماشین در نظر بگیرید این مقاله برای شماست. یک راست برویم سراغ مطلب اصلی:

7 ملاک مهم برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار

دقت داشته باشید هر یک از این هفت نکته یک قابلیت مهم و اصلی به شمار می‌آید و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

1. در ایران قابل استفاده باشد

شاید در جواب جمله بالا می‌گویید اگر در ایران کار نمی‌کرد که نمی‌خریدیم! بله کاملا حق با شماست. اما بسیاری از ردیاب‌ها امکانات زیادی دارند که در ایران بنا به شرایط جامعه کاربردی ندارد. این امکانات در طراحی دستگاه در نظر گرفته شده، اما هیچ وقت شما در ایران قادر به استفاده از آن ها نخواهید بود و برایتان کاربردی نیست. پس این نکته خیلی مهم است که بدانید شما برای داشتن کدام ویژگی‌ها هزینه می‌کنید و این آیتم ها حتما قابل اجرا باشند. برای فهمیدن این موضوع شما می‌توانید نسخه دمو ردیاب را ببینید و زیر و بم دستگاه را کشف کنید!

2. موضوع پشتیبانی در انتخاب بهترین جی پی اس

 شاید بپرسید واقعا چرا بعضی شرکت‌ها پشتیبانی ندارند؟ جواب این سوال خیلی ساده است. قطعاً زمانی که یک شرکت به طور تخصصی بر روی ردیاب کار نکند فروش بالایی نخواهد داشت. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت به علت سوددهی پایین قادر نیستند نیرویی در جهت پشتیبانی و خدمات پس از فروش به کار بگیرند. در واقع باید گفت زمانی‌که شما ردیاب‌هایی با قیمت‌های پایین و غیر متعارف خریداری می‌کنید نباید توقع خدمات پس از فروش یا پشتیبانی را هم داشته باشید. ما قبلاً در مورد بحث پشتیبانی در مقاله ردیاب چینی مفصل صحبت کرده‌ایم و به شما توصیه می‌کنیم برای درک بهتر اهمیت این موضوع، این مقاله را از قلم نیندازید.

3. گارانتی گارانتی گارانتی!

در انتخاب بهترین جی‌پی اس برای ماشین، گارانتی جز مهم ترین فاکتورهاییست که حتما باید در نظر بگیرید. شما با خرید ردیاب از یک شرکت معتبر و تخصصی می‌توانید مطمئن باشید دستگاه شما گارانتی معتبری دارد و پاسخگوی اشکالات و اتفاقاتی که ردیاب با آن مواجه می‌شود خواهد بود.

توجه به گارانتی برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو

4. پیدا کردن بهترین شرکت ردیاب خودرو

در بین  ارائه دهندگان ردیاب، شرکتی برنده خواهد بود که سابقه و اعتبار بالایی داشته باشد. برای پیدا کردن بهترین ردیاب موجود در بازار باید بدانید ارائه‌دهنده در چه سطحی برای پیشرفت خود برنامه‌ریزی کرده است. قطعا شرکت‌هایی با برنامه‌ریزی های بلند مدت به سادگی میدان را خالی نمی‌کنند. فهمیدن این موضوع کار سختی نیست.  اگر کمی دقیق‌تر به تبلیغات و شعارها توجه کنید خواهید فهمید این شرکت تا چه سطحی برای پیشرفت خود تلاش می‌کند. یکی از اهداف اصلی ما در رادار تمرکز بر روی بخش تحقیق و توسعه است. ما سعی داریم با با برنامه ریزی دقیق برای بالا بردن ویژگی‌های ردیاب رادار، به افراد ثابت کنیم بالاترین اولویت ما رضایت مشتریانمان خواهد بود. متاسفانه ارائه دهندگانی در زمینه ردیاب وجود داشته‌اند که امروز هیچ نشانی از آن‌ها پیدا نمی‌کنید. از این شرکت ها تنها  افرادی باقی مانده‌اند که ردیاب را خریداری کرده و حالا هیچ کس پاسخگوی آن ها نیست. پس حتما و لطفا قبل از خرید جی‌پی‌اس خودرو، اعتبار و سابقه ارائه دهنده ردیاب را هم در نظر بگیرید.

5. کیفیت ساخت ردیاب

این خیلی مهم است که دستگاه دقت و عملکرد بالایی داشته باشد. اگر ردیاب شما اینطور نیست پس حتما بهترین جی‌پی‌اس خودرو را انتخاب نکردید. این موضوع در مواقع حساس بسیار پررنگ تر خواهد شد و هیچ بهانه ای برای اختلال دستگاه در آن لحظه پدیرفته نیست. در واقع باید گفت زمانی دستگاهی با کارایی بالا خواهید داشت که از کیفیت ساخت آن مطمئن باشید. پیدا کردن چنین جی ‌پی‌اسی با این مشخصات، به کمی تحقیق و برانداز کردن نیاز دارد. سرتان را در نیاوریم کیفیت را فدای هیچ چیز نکنید. چون دستگاهی که نتواند در دریافت و ارسال موقعیت عملکرد خوبی داشته باشد دردی از شما دوا نمی‌کند.

کیفیت ساخت ردیاب خودرو

6. در نظر گرفتن سناریوپذیری در انتخاب بهترین ردیاب

یکی از قابلیت‌های  مهمی که ما در رادار به آن تاکید می‌کنیم سناریو پذیریست. اما این یعنی چی؟  اگر بخواهیم این موضوع را با زبانی ساده توضیح دهیم باید بگوییم هر شخص انتظارات متفاوتی از ردیاب خودرو دارد. این انتظارات در قالب یک سناریو برای هر دستگاه رادار،  قابل تعریف است. اجازه بدهید چند مثال بزنیم:

راننده کامیونی را در نظر بگیرید که مدام در جاده‌ها تردد می‌کند. در نتیجه احتمال تصادف و واژگونی این ماشین به مراتب بالاتر از یک خودرو معمولی خواهد بود. این راننده انتظار دارد هشداری وجود داشته باشد که اگر سانحه‌ای برای او اتفاق افتاد به افرادی که برای سیستم تعیین کرده اطلاع بدهد. ما در رادار با توجه به اینکه دستگاه مجهز به سنسور تشخیص واژگونی و تصادف می‌باشد این قابلیت را در قالب یک سناریو برای راننده کامیون فراهم می‌کنیم. یک مثال دیگر: فرض کنید شما برای حرکت خودرو یک محدوده مجاز تعریف کرده‌اید.
زمانی که خودرو از این محدوده خارج شود دو راهکار دارید:

1. می‌توانید درخواست کنید برای شما هشدار ارسال شود.
2. می‌توانید زمانی که خودرو از محدوده خارج شد، با رعایت تمام نکاتی که باید برای این حرکت در نظر بگیرید در صورت لزوم آن را نیاز خاموش کنید. 

کدام را ترجیح می‌دهید؟ ما مطابق با انتخاب و انتظار شما سناریویی برای دستگاه تعریف می‌کنیم که بتواند خواسته شما را برآورده کند. جالب است نه؟ این ویژگی داستانی دراز دارد که شاید بد نباشد در یک مقاله جداگانه آن را بررسی کنیم. خب، از بحث اصلی دور نشویم وجود پردازنده‌ی هوشمند که قابلیت سناریوپذیری را به وجود می‌آورد می‌تواند یک ملاک مهم در انتخاب یک ردیاب به شمار بیاید.

7. سرور داخلی، نکته ای خیلی ضروری!

همانطور که قبلا در بحث سرور اختصاصی گفته بودیم قبل از خرید ردیاب خودرو از داخلی بودن سرور آن مطمئن شوید. این نکته به این دلیل ضروریست که با اتفاقاتی مثل قطع شدن اینترنت و فیلترینگ که این روزها عجیب نیست یا هر اتفاق دیگری از این قبیل، سیستم شما تحت تاثیر قرار نگیرد.

داشتن سرور داخلی در بهترین ردیاب خودرو

قبل از اینکه به انتهای مقاله برسیم بد نیست بگوییم ملاک‌ها برای انتخاب بهترین جی پی اس موجود در بازار، از نظر کاربران بسیار مختلف است. این شما هستید که با توجه به نیاز و اولویتی که برای خرید ردیاب خودرو دارید می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. بعنوان نکته آخر حتماً  تجربه کاربران در خرید جی پی اس ماشین مورد نظرتان را بررسی کنید.  بدون شک نظر این افراد کمک زیادی به انتخاب شما خواهد کرد. ما سعی کردیم در این مطلب به ساده‌ترین حالت این موضوع را برای شما شفاف کنیم. امیدواریم این مقاله خیلی پیچیده نشده باشد و به شما در انتخاب بهترین جی‌پی‌اس برای ماشینتان کمک کند. باید گفت اگر قبل از خرید این ملاک ها را در نظر گرفته اید راه را درست رفته اید و جای نگرانی نیست. البته شاید هنوز نکاتی باشند که ما به آن اشاره نکرده باشیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ چه نکات دیگری در  انتخاب بهترین ردیاب نقش دارند؟ اگر تجربه ای در این زمینه دارید با ما به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات 5 / 5. شمارش آرا: 1

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

ارسال این مقاله برای دوستان

برای دیدن ویدئو آزمایش ردیاب رادار فرم زیر را پر کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۶۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۳۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
ای بابا چرا اینجا
وایستاد! پوچ بود آخه
۳۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۲ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۶ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۱۲۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
۵۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۱‌میلیون تومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۸۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
متاسفانه این یکی
خالی بود

یکی از جوایز ردیاب رادار رو همین الان برنده شو!

اطلاعاتتون رو وارد کنید و بعد با فشار دادن دکمه پایین گردونه رو به چرخش در بیارید، امیدواریم روی بهترین گزینه توقف کنه! 😉

قانون ما:

  • یک بازی برای هر کاربر