صفحه اصلی   »   بلاگ    »   

»

امکانات اپلیکیشن رادار

آموزش امکانات نرم افزار ردیاب خودرو رادار

|

تیم نرم‌افزار رادار ماشین طی تلاش چندین ساله، بر اساس نیازهای روز جامعه، موفق به طراحی و اجرای اپلیکیشنی منحصر به فرد برای موبایل گردیده است. ابتدا شما می توانید از لینک دانلود نرم افزار ردیاب خودرو رادار را دانلود کنید و پس از نصب با کلیک روی خدمات مشتریان و سپس انتخاب صفحه “آزمایش ردیاب رادار” از این امکان استفاده کنید. به این ترتیب پیش از خرید امکان آشنایی کامل با نرم‌افزار را خواهید داشت.

در این مقاله قصد داریم تمامی آیتم‌های اپلیکیشن ردیاب خودرو رادار را به طور کامل شرح دهیم و شما را با آن آشنا کنیم. این قسمت‌ها شامل داشبورد، نقشه، خدمات و امکانات می‌شود. هر کدام از این قسمت‌ها دارای ویژگی‌ها و مشخصات مختلفی است که با هم به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

بخش اول: داشبورد اپلیکیشن رادار

قسمت اول اپلیکیشن رادار ، داشبورد نام دارد. در ادامه به توضیح بخش‌های آیتم داشبورد پرداخته شده است:

1-1. امکان قطع و وصل برق خودرو: این دکمه برای خاموش‌کردن ماشین از راه دور تعبیه شده و کاربرد آن برای مواقع حساس مانند دزدیده‌شدن ماشین است. با لمس دکمه وصل برق خودرو مجدداً به ماشین اجازه روشن‌شدن می‌دهید.

1-2. امکان نمایش ولتاژ باتری خودرو به صورت لحظه‌ای

1-3. امکان نمایش نام خودرو و شرایط دستگاه مانند متوقف یا در حال حرکت بودن: زمانی که خودرو شما در حال حرکت باشد، سرعت را برای شما نمایش می‌دهد و در موارد متوقف‌بودن خودرو پیغام متوقف‌بودن را خواهید دید.

1-4. امکان نمایش آنتن‌های GPS و GSM رادار: آنتن GSM میزان آنتن‌دهی سیم‌کارت دستگاه و آنتن GPS میزان سیگنال موقعیت ردیاب ماشین را نشان می‌دهد.

1-5. امکان نمایش روشن و خاموش بودن خودرو

معرفی امکانات اپلیکیشن رادار

1-6. امکان نمایش سرعت خودرو

1-7. امکان نمایش نمودار سرعت: اگر روی سرعت قابل نمایش که در زیر مدل خودرو قرار گرفته است کلیک کنید؛ نمودار سرعت لحظه‌ای را مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی هر نقطه از این نمودار میزان دقیق سرعت را در تمام ساعت‌ها خواهید دید.

نمودار سرعت اپلیکیشن رادار

1-8. امکان نمایش نمودار ولتاژ باتری: با کلیک بر روی ولتاژ باتری یک نمودار قابل مشاهده است. در اینجا شما می‌توانید ولتاژ باتری ماشین خود را در تمام مدت مشاهده کنید و با کلیک روی هر نقطه، از میزان دقیق ولتاژ باتری در تمام ساعت‌ها باخبر باشید. بهتر است بدانید که در زمان خاموش‌بودن باید ولتاژ باتری شما بین 11.5 تا 12.5 و در زمان روشن‌بودن یا در حال حرکت بین 12.5 تا 14.5 باشد، در غیر اینصورت باتری ماشین نیاز به چکاپ دارد.

اپلیکیشن رادار

بخش دوم: نقشۀ رادار

قسمت دوم در اپلیکیشن که با نام نقشه نمایش داده می‌شود؛ دارای سه بخش مجزا یعنی موقعیت فعلی خودرو، تاریخچۀ مسیر و من تا خودرو می‌باشد که قابلیت‌ها و کاربردهای آن در ادامه توضیح داده شده است:

2-1. موقعیت فعلی خودرو

2-1-1. امکان نمایش موقعیت فعلی خودرو به صورت آنلاین و آفلاین

2-1-2. امکان زوم بر روی ماشین برای راحتی کاربر

2-1-3. امکان تعریف 4 مدل نقشه: شما در اپلیکیشن رادار امکان استفاده از چهار مدل نقشۀ درون شهری، نقشۀ ماهواره‌ای، نقشۀ روشن و نقشۀ تاریک را خواهید داشت.

2-1-4. امکان نمایش سرعت و ولتاژ باتری: با کلیک بر روی موقعیت خودرو که روی نقشه نمایش داده شده است؛ مدل ماشین، سرعت، مکان فعلی و وضعیت خودرو نمایش داده می‌شود.

نرم افزار رادار ماشین

2-2. تاریخچۀ مسیر برنامه رادار

2-2-1. امکان نمایش تاریخچۀ مسیر طی 6 ماه گذشته: در این قسمت از برنامه رادار صفحه‌ای با سه اِلِمان مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی هر اِلِمان اطلاعاتی نمایش داده می‌شود. اِلِمانی که شبیه به پرچم است، دربردارندۀ اطلاعاتی در مورد محدوده سرعت بر اساس رنگ‌بندی است. این ویژگی از تنظیمات مسیر، اجازۀ تنظیم سرعت دلخواه را به کاربر می‌دهد.
شما می‌توانید بر حسب نیاز خود رویداد مورد نظر را انتخاب کنید. این رویدادها شامل توقف، شروع کار در جا، سفر، سرعت غیر مجاز، محدودۀ مجاز و آژیر دزدگیر می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یک یا چند مورد از این رویدادها، وقایع را روی نقشه ببینید.
در ادامه با فشردن اِلِمانی که شبیه به دکمه پِلِی است، مسیر خودرو را در طول مسیر انتخابی مشاهده خواهید کرد.
در سمت چپ، گزینۀ گزارش مسیر قابل مشاهده است. این گزینه، گزارش مسیر را به تفکیک مسافت طی‌شده برحسب کیلومتر، زمان حرکت، زمان توقف، حداکثر سرعت و متوسط سرعت برحسب کیلومتر بر ساعت نشان می‌دهد.
2-2-2. امکان نمایش تاریخچۀ مسیر با دقت بالا و به صورت مسیر گرافیکی بر روی نقشه
2-2-3. امکان تعیین انتها و ابتدای مسیر
2-2-4. امکان تنظیمات مسیر: شما در این قسمت می‌توانید محدودۀ سرعت مجاز، متوسط سرعت و سرعت غیر مجاز را تعریف نمایید. در این بخش تاریخچۀ مسیر با رنگ‌های سبز، زرد و قرمز نمایش داده می‌شود.
قابلیت بعدی، امکان تعریف رویدادها است که توقف خودرو را به همراه اطلاعاتی از قبیل لحظۀ توقف با ثبت تاریخ و ساعت دقیق و همچنین مدت توقف خودرو نمایش می‌دهد.
2-2-5. امکان دریافت گزارش مسیر در بازۀ زمانی خاصی که شما برای دریافت تاریخچۀ مسیر تعریف کرده‌اید. انتخاب شما می‌تواند یک ساعت اخیر، امروز، دیروز، یا هفت روز اخیر باشد. همچنین شما می‌توانید بازۀ زمانی مورد نظر را خودتان به صورت دستی وارد کنید و تاریخچۀ مسیر خودرو را در طی 6 ماه گذشته دریافت کنید. علاوه بر این، امکان دریافت گزارش مسیر خودرو شامل مسافت‌های طی‌شده، زمان حرکت، زمان توقف، حداکثر سرعت، متوسط سرعت و مصرف سوخت نیز فراهم شده است.
2-2-6. امکان پخش حرکت‌های خودرو در تاریخچۀ مسیر که با کلیک برروی آیکون ماشین که نمایانگر خودرو شماست؛ میزان سرعت، تاریخ، ساعت و ولتاژ باتری را نمایش می‌دهد.

اپلیکیشن ردیاب خودرو

2-3. من تا خودرو

قابلیت بعدی نقشۀ رادار گزینه من تا خودرو است. شما می‌توانید من تا خودرو رادار در 3 حالت مسیر پیاده‌روی، مسیر خودرویی و مسیر مستقیم ببینید. مسیر پیاده‌روی به معنی بهترین راه برای رسیدن به خودرو به صورت پیاده؛ مسیر خودرویی به معنی بهترین مسیر برای رسیدن به ماشین با وسیله نقلیه و مسیر مستقیم به معنی میزان فاصله شما تا خودرو به صورت یک خط مستقیم است. این قابلیت می‌تواند مسیر شما تا ماشین را نمایش دهد. برای استفاده از این گزینه زمانی که مکان‌یاب خودرو شما خاموش باشد، پیامی با متن “مکان‌یاب شما خاموش است، آیا تمایل دارید آن را روشن کنید؟ ” برای شما ارسال می‌شود که باید آن را تایید کنید. پس از آن پنجرۀ جدیدی برای شما باز می‌شود که تنظیمات مکان شماست.

نرم افزار رادار
خودرویاب اپلیکیشن رادار

بخش سوم: خدمات و سرویس‌های اپلیکیشن رادار

قسمت خدمات و سرویس‌ها شامل تمام ویژگی‌های خدمات مربوط به ماشین و سرویس‌های دوره‌ای خودرو می‌شود. امکان ثبت سرویس‌های جدید و خدماتی که می‌خواهید به سیستم رادار اضافه کنید در اینجا وجود دارد. در ادامه هر کدام از این امکانات توضیح داده شده‌اند:

3-1. مدیریت هشدار سرویس‌ها: در این قسمت با کلیک بر روی گزینه ثبت سرویس جدید، پنجرۀ افزودن هشدار سرویس باز می‌شود که سرویس‌هایی مثل تعویض روغن، تعویض واسکازین، بررسی روغن ترمز، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر بنزین، تعویض تسمه تایم، بررسی لنت ترمز، تعویض تایر، جابه‌جایی تایر، بررسی ضد یخ، تمدید بیمه بدنه، تمدید بیمه شخص ثالث، مراجعه جهت گارانتی را شامل می‌شود. شما می‌توانید هر یک از این سرویس‌ها را انتخاب کرده و ثبت را از طریق دکمه بالای نرم‌افزار اعمال کنید.

3-2. ثبت سرویس جدید

خدمات و سرویس‌های اپلیکیشن رادار

3-3. سرویس‌های انجام شده: گزینۀ انجام سرویس برحسب زمان یا کیلومتر را انتخاب کنید. روبه‌روی هر سرویس برای شما کیلومتر باقی‌مانده نمایش داده می‌شود.

 • تعویض روغن
 • تعویض واسکازین
 • بررسی روغن ترمز
 • تعویض فیلتر هوا
 • تعویض فیلتر روغن
 • تعویض فیلتر بنزین
 • تعویض تسمه تایم
 • بررسی لنت ترمز
 • تعویض تایر
 • جابجایی تایر
 • بررسی ضد یخ
 • تمدید بیمه بدنه
 • تمدید بیمه شخص ثالث
 • مراجعه جهت گارانتی

بخش چهارم: گزینۀ امکانات رادار ماشین

آخرین بخش نرم‌افزار رادار ماشین گزینۀ امکانات است که قابلیت‌های زیر را شامل می‌شود:

4-1. مدیریت کاربران: در این قسمت لیست کاربرانی که به این نرم‌افزار ردیاب خودرو دسترسی دارند را مشاهده می‌کنید. در صورتی که شمارۀ شما مستر یا سرگروه باشد، می‌توانید کاربر جدیدی اضافه یا حذف کنید. برای هر خودرو 1 شمارۀ سرگروه و 9 زیرمجموعه قابل تعریف است که میزان دسترسی سرگروه برای تعریف و تنظیم هشدارها یا تغییر قسمت تنظیمات یا حذف و اضافه کردن کاربر جدید بازتر است. شمارۀ مستر می‌تواند زیرمجموعه را حذف یا آن را مستر نماید.

4-2. انتخاب خودرو: در قسمت انتخاب خودرو می‌توانید تا 200 عدد خودرو تعریف‌شده در سامانه را همراه با شماره شناسه، شماره سریال، تاریخ و ساعت اتمام اشتراک مشاهده کنید. همچنین در صورت تعریف اسم برای خودرو امکان نمایش آن در این قسمت وجود دارد. با کلیک بر روی هر خودرو، شما وارد قسمت داشبورد می‌شوید.

4-3. گزینۀ تنظیمات: در قسمت تنظیمات؛ نام خودرو، نام برند خودرو، نوع خودرو، رنگ خودرو، پلاک خودرو، آدرس ایمیل، شمارۀ سیم‌کارت داخل دستگاه ردیاب و حالت ارسال دادۀ دستگاه (که 2 حالت بهینه و پرهزینه دارد) قابل تعریف است.

امکانات برنامه رادار

4-4. رمزگذاری: از آنجایی که این نرم افزار وظیفه حفاظت از سرمایه شما را بر عهده دارد مهم است که از امنیت بالایی برخوردار باشد. از طریق گزینه رمزگذاری میتوانید برای ورود به نرم افزار رمز تعیین کنید تا فردی غیر از خودتان نتواند وارد آن شود. برای تعیین رمز کافیست پس از انتخاب این گزینه الگوی مدنظرتان را ترسیم کنید و آن را برای ورودهای بعدی به یاد بسپارید.

4-5. تاریخچه هشدارها: در ابتدا هشدارهایی که تمایل به دریافت آنها دارید را میتوانید از طریق گزینه هشدارها تعیین و فعال نمایید. سپس در صورت دریافت هرکدام از هشدارهای تعیین شده تاریخچه آن داخل گزینه تاریخچه هشدارها ذخیره خواهد شد تا در مواقعی که نیاز به بررسی مجدد داشتید بتوانید به آن مراجعه کنید.

4-6. تاریخچه دستورات: این قسمت نشان می‌دهد که چه فرمانی توسط چه کسی و در چه زمانی برای دستگاه ارسال شده است.

4-7. رویدادها: تمام رویدادهای رادار از قبیل روشن و خاموش شدن، توقف و سایر رویدادها در این قسمت قابل مشاهده است.

4-8. تمدید اشتراک: همانگونه که می‌دانید استفاده از خدمات آنلاین در بستر اینترنت، همیشه و همه جا مستلزم پرداخت هزینه مربوط به آن می باشد. در سیستم رادار هزینه های اشتراک اپلیکیشن ردیاب و سامانه تحت وب در سال اول رایگان است ولی با شروع سال دوم، جهت تمدید استفاده از خدمات ذکر شده و پشتیبانی آنلاین، شما نیاز به تمدید اشتراک خود دارید.  رادار برای رفاه حال مشتریان خود طرح‌های مختلفی در نظر گرفته است. شما از طریق این گزینه می‌توانید با توجه به نیاز، اشتراک خود را انتخاب نموده و نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.

4-9. خرید دستگاه: این گزینه همانطور که از اسمش پیداست شما را به صفحه ای هدایت میکند که در آن میتوانید مشخصات ردیاب های مناسب وسیله نقلیه خود را به همراه توضیحات و قیمت مشاهده کنید و در صورت قطعی شدن تصمیمتان برای خرید در این صفحه میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

4-10. پیام های من: اخبار، اطلاع رسانی ها، گزارش اقدامات و تمام موارد مشابه، از جمله موضوعاتی هستند که ممکن است نیاز باشد در جریان آن قرار بگیرید. وقتی داخل این گزینه شوید تمام پیام هایی که از جانب رادار برای شما ارسال شده است را مشاهده خواهید کرد.

هشدار اپلیکیشن رادار

4-11. معرفی اجمالی: بعد از کلیک بر روی این گزینه، معرفی اولیه برای هر بخش از داشبورد تعریف شده است که برای کاربر نمایش داده می‌شود. برای شروع کار با اپلیکیشن ردیاب خودرو رادار و آشنایی با بخش‌های مختلف آن، ورود به این قسمت توصیه می‌شود.

4-12. سوالات متداول: همانطور که از نام این بخش مشخص است، رایج‌ترین سؤالات یا مشکلاتی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید، در این بخش پاسخ داده شده است.

4-13. انتقادات و پیشنهادات: با انتخاب این گزینه وارد صفحه ای میشوید که میتوانید هر پرسش، نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارید با ما درمیان بگذارید. مطمئن باشید تمامی آنها برای ما حائز اهمیت بوده و با دقت بررسی خواهند شد.

4-14. تماس با ما: اگر در بخش سؤالات متداول یا راهنما پاسخ کاملی برای سؤال‌های خود پیدا نکردید یا نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید با بخش پشتیبانی شرکت رادار فراتک هوشمند تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را به صورت کامل دریافت کنید.

4-15. معرفی به دوستان: با انتخاب این گزینه یک کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. به افرادی که از طریق کد شما به خانواده رادار بپیوندند تخفیف در خرید هدیه داده میشود و همینطور به ازای هر نفر تخفیف در اشتراک به شما تعلق میگیرد.

4-16. واگذاری خودرو: این گزینه برای کسانی است که سرگروه هستند و قصد دارند خودرو یا سرگروه‌بودن را به شخص دیگری واگذار کنند. در این صورت سرگروه می‌تواند با فشردن اِلِمانی که در سمت چپ زیرگروه مورد نظر است کلیک کند، پس از این کلیک شخص انتخاب‌شده به عنوان سرگروه مشخص می‌شود.

4-17. هشدارها: گزینۀ هشدارها به 3 قسمت امنیتی، محدودۀ مجاز و کاربردی تقسیم می‌شود، در ادامه هرکدام از این بخش‌ها به اختصار توضیح داده شده‌اند. بخش امنیتی شامل حمل با جرثقیل، آژیر دزدگیر، سرقت باتری خودرو و سرقت ردیاب می‌شود. بعد از فعال‌سازی هرکدام از گزینه‌ها و وقوع آن، اگر دیتای گوشی شما روشن باشد، اعلان و آژِیر گوش‌خراش برای سرگروه و شماره‌های زیرمجموعه ارسال می‌شود. در این صورت حتی اگر شخص خواب باشد نیز متوجه هشدار خواهد شد.

قسمت بعدی محدودۀ مجاز است. برای فعال‌سازی این قسمت ابتدا باید بر روی گزینۀ انتخاب محدودۀ مجاز کلیک کنید تا نقشه برای شما باز شود. شما با کلیک بر روی نقشه و نمایش دایرۀ سبزرنگ می‌توانید شعاع دایره را از حداقل 100 متر تا 20 کیلومتر تعریف و ثبت کنید. بعد از آن می‌توانید ورود به محدودۀ مجاز یا خروج از محدودۀ مجاز را انتخاب کرده و در صورت وقوع از طرف اپلیکیشن اعلان دریافت کنید.

دسته‌بندی بعدی کاربردی نام دارد. این قسمت شامل هشدار تعمیرات دوره‌ای، تعریف سرعت غیر مجاز، ولتاژ پایین باتری خودرو، روشن یا خاموش شدن دستگاه، شروع کار درجا می‌شود. بعد از فعال‌کردن تیک ارسال هر یک از هشدارها، بر روی گزینۀ ذخیرۀ هشدارها در بالای صفحه کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود. سرعت غیر مجاز تا 220 کیلومتر و ولتاژ پایین باتری خودرو برای ماشین‌های سواری 10 تا 13 و برای ماشین‌های سنگین از 24 تا 30 ولت تعریف شده است.

 • هشدار تعمیرات دوره ای:

ما در مقاله هشدار سرویس دوره ای خودرو به طور کامل عملکرد این هشدار را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

 • هشدار آژیر دزدگیر:

به عنوان یکی از پرکاربردترین هشدارهای رادار ترجیح دادیم در مقاله ای جداگانه آن را تحلیل کنیم. اگر در این مورد سوالی ذهن شما را درگیر کرده است، با مراجعه به لینک مقاله را مطالعه نمایید.

 • هشدار سرقت ردیاب:

یکی از ویژگی هایی که ما در رادار روی آن تاکید داریم هشدار سرقت ردیاب می‌باشد. این ویژگی در مقاله ی 13 تاکتیک برای بالا بردن امنیت و ضد سرقت خودرو به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است

 • هشدار حمل با جرثقیل:

هشدار حمل با جرثقیل یکی از مهم ترین هشدارهاییست که در سیستم ردیاب رادار طراحی شده است. در رادار دستگاه با تشخیص جابه‌جایی خودرو از طریق جی‌پی‌اس هنگام خاموش بودن آن، متوجه بوکسل شدن ماشین گردیده و هشدار ارسال می‌کند. برای فعال کردن این هشدار کافیست در صفحه ی امکانات بر روی بخش هشدار حمل با جرثقیل کلیک کرده و سپس تیک را فعال نمایید. با فعال نمودن این هشدار چنانچه خودرو شما توسط جرثقیل حمل شود تلفن همراه به واسطه اپلیکیشن شروع به آژیر کشیدن خواهد کرد و شما را مطلع می‌نماید.

 • هشدار سرقت باتری خودرو:

  یکی از ساده‌ترین و سریعترین نوع سرقت ها در خودرو، سرقت باتری می‌باشد. اما ما در رادار فکر این مشکل را هم کرده‌ایم! هشدار سرقت باتری خودرو سر بزنگاه به شما اطلاع خواهد داد که باتری ماشین شما در خطر است. برای فعال کردن این هشدار کافیست در صفحه ی امکانات بر روی بخش هشدار سرقت باتری خودرو کلیک کرده و سپس تیک را فعال نمایید. . با فعال نمودن این هشدار چنانچه باتری خودرو شما در حال سرقت باشد تلفن همراه شما شروع به آژیر کشیدن خواهد کرد و شما با اقدامات لازم مانع این اتفاق می‌شوید.

 • هشدار سرعت غیر مجاز:

  شاید تجربه ی این را داشته باشید که به خاطر سرعتی جریمه شدید که اصلا به آن دقت نکرده اید و متوجه نبوده اید که با سرعت غیرمجاز حرکت می‌کنید. هشدار سرعت غیرمجاز این مشکل را حل خواهد کرد. برای فعال کردن این اعلان کافیست با ورود به قسمت امکانات و سپس بخش هشدارها، حداکثر مقدار سرعت مجاز خودروی خود را وارد کنید و سپس گزینه ذخیره را بزنید. در واقع زمانی که شما در جاده سرعت خود را 120 کیلومتر بر ساعت تنظیم کرده باشید در صورت حرکت کردن با سرعتی بیشتر، به شما هشدار داده خواهد شد. علاوه بر این به کمک هشدار سرعت غیرمجاز در مواقعی که خودرو خود را در اختیار شخص دیگری گذاشته‌اید، می‌توانید از سرعت راننده مطلع شده و بر آن نظارت داشته باشید.

 •  هشدار حداقل ولتاژ باتری خودرو :

  برای این قسمت شما می‌توانید حداقل ولتاژ باتری خودرو خود را تنظیم نمایید. در این صورت چنانچه عمر مفید باتری رو به اتمام باشد و یا دینام درست عمل نکرده باشد و این باعث اختلال در برق خودرو شود، نرم افزار به شما هشدار خواهد داد. علاوه بر این، صحت عملکرد ولتاژ باتری بر روی صفحه داشبورد نرم افزار رادار به کمک سه رنگ سبز، زرد و قرمز نمایش داده می‌شود.

  رنگ سبز: اگر نرم افزار شما در این قسمت رنگ سبز را نمایش دهد یعنی همه چیز عادی و درست است و هیچ خطری خودرویتان را تهدید نمی کند.

  رنگ زرد: چنانچه در نرم افزار، ولتاژ باتری به رنگ زرد نوشته شده باشد به معنی احتیاط است. به عبارتی در آینده ای نه چندان دور باتری خودرو به کمک شما احتیاج خواهد داشت!

  رنگ قرمز: همانطور که می‌دانید رنگ قرمز نمایانگرحالت هشدار است. در این حالت ولتاژ باتری خودرو شما درپایین ترین سطح قرار دارد و باید رسیدگی شود.

 • هشدار روشن و خاموش شدن خودرو:

  سارقان برای سرقت خودرو دلایل مختلفی دارند. اما این اتفاق به هر دلیلی که باشد بسیار ناراحت کننده است. به کمک هشدار روشن شدن خودرو تا حد زیادی می‌توان جلوی این سری از سرقت‌ها را گرفت. این هشدار زمانی کاربردی خواهد بود که سارقین قصد بردن خودرو شما را دارند. در واقع دستگاه با تشخیص روشن شدن خودرو برای مالک هشدار ارسال می‌کند.

 • هشدار خروج از محدوده مجاز و ورود به محدوده مجاز:

  این ویژگی یکی از پرکاربردترین آیتم ها در ردیاب رادار محسوب می‌شود. به کمک مشخص کردن محدوده مجاز حرکتی بر روی نقشه، امکان کنترل و نظارت دقیق بر روی خودرو را خواهید داشت. این امکان برای حرکت بازاریابان و ناوگان ها بسیار کاربردی خواهد بود. در این هشدار می‌توانید محدوده‌ی موردنظر خودرو را با استفاده از یک دایره سبز رنگ مشاهده کنید. برای مشخص کردن این محدوده، با تعریف کردن یک شعاع، دایره ای را به عنوان محدوده انتخاب می‌کنیم. 
  در این قسمت زمانی که خودرو ازمحدوده تعیین شده خارج شود هشدار ارسال می‌گردد. این هشدار به نحوی طراحی شده که به کمک جی‌پی‌اس، دستگاه متوجه موقعیت لحظه ای خودرو می‌گردد و چنانچه از محدوده مشخص خارج و یا به محدوده وارد گردد آن را در قالب هشدار، اعلام خواهد کرد.

جمع بندی
در این مقاله سعی بر این بود که آموزش اپلیکیشن ردیاب رادار، امکانات و کاربردهای آن به طور کامل توضیح داده شود. از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید، پاسخگویی به پرسش‌های شما در اولویت ما قرار دارد.

برای دیدن ویدئو آزمایش ردیاب رادار فرم زیر را پر کنید

دیدگاه های این مطلب
0 0 رای
امتیاز این مطلب
guest
امتیاز شما به این مطلب
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
۱۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۶۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۳۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
ای بابا چرا اینجا
وایستاد! پوچ بود آخه
۳۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۲ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۶ماه
اشتراک‌رایگان رادار
۱۲۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
۵۰۰ هزارتومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۱‌میلیون تومان تخفیف
خرید ردیاب رادار
۸۰ هزارتومان تخفیف
نصب ردیاب رادار
متاسفانه این یکی
خالی بود

یکی از جوایز ردیاب رادار رو همین الان برنده شو!

اطلاعاتتون رو وارد کنید و بعد با فشار دادن دکمه پایین گردونه رو به چرخش در بیارید، امیدواریم روی بهترین گزینه توقف کنه! ؟

قانون ما:

 • یک بازی برای هر کاربر
 • صحیح بودن اطلاعات برای دریافت جایزه الزامی می‌باشد