Loading...

مدیریت ناوگان


اگر صاحب مجموعه ای هستید که عملکرد صحیح و بهبود هزینه از اهداف آن محسوب می‌شود، خرید سامانه مدیریت ناوگان را به شما توصیه می‌کنیم. کاربران اصلی این محصول سازمان ها، ارگان ها و شرکت هایی هستند که چندین خودرو برای کاربرد های مختلف دارند. نصب رادار به شما کمک خواهد کرد با بررسی عملکرد دقیق کارکنان، حذف هزینه های اضافی و تحلیل اطلاعات به بالارفتن اثربخشی ناوگان کمک کنید.


نصب در محل
نصب
در محل
ارسال رایگان
ارسال
رایگان
۲۴ ماه گارانتی
۲۴ماه
گارانتی
پشتیبانی
۲۴ساعته
سیمکارت
رایگان
نصب در محل
نصب
در محل
ارسال رایگان
ارسال
رایگان
۲۴ ماه گارانتی
۲۴ماه
گارانتی
پشتیبانی
۲۴ساعته
سیمکارت
رایگان
رادار چه امکاناتی داره؟
سامانه مدیریت ناوگان
مدیریت ناوگان حمل و نقل
مدیریت ناوگان حمل و نقل
سامانه مدیریت ناوگان حمل و نقل
سامانه اطلاعات ناوگان
سامانه اطلاعات ناوگان
نرم افزار ردیاب ماشین رادار
اختصاصی
اختصاصی
رابط کاربری
آســـــــــــــــان
قابلیت ارتقا
قــابــلـــیـــت
ارتقـــــــــــــــاء
امنیت بالا
امـنـیــت بالا
نرم افزار مدیریت ناوگان (پنل تحت وب رادار)

نرم‌افزار مدیریت ناوگان یا همان پنل تحت وب یک برنامه یا نرم افزار است که به کمک پروتکل وب به دریافت و ارسال اطلاعات می‌پردازد. یکی از مزیت‌های اصلی پنل تحت وب استفاده و کارکرد راحت آن‌هاست. این امر باعث شده است که کاربران مبتدی نیز بتوانند با داشتن اطلاعات اندک از این برنامه استفاده کرده و نیاز خود را برآورده سازند. پنل تحت وب علاوه بر مدیریت ناوگان، کاربردهای متعددی دارد. به طور مثال دسترسی به اطلاعات خودرو در زمان‌هایی که امکان استفاده از  اپلیکیشن موبایل برای شما فراهم نیست، می‌تواند یک مزیت بزرگ برای رادار به حساب بیاید. همچنین مشاهده وضعیت چندین خودرو به صورت همزمان از دیگر کاربردهاییست که برای پنل تحت وب تعریف شده است. اما اصلی‌ترین کارکرد این سرویس استفاده از آن برای دریافت اطلاعات و نظارت در مدیریت ناوگان هوشمند است. در حقیقت از سرویس تحت وب تحت عنوان رابط بین سرور و کاربران یاد می‌شود که اطلاعات ذخیره شده در سرور را به نمایش می‌گذارد. به کمک نرم افزار مدیریت ناوگان با توجه به امکانات سخت افزاری مورد استفاده و نیاز سازمان ها، امکان اضافه کردن جزئیات و نمایش پارامترهای مختلف ( انواع سنسور سوخت، وزن، دما، کارت شناسایی هوشمند، سنسور فاصله و …) بر روی سامانه وجود دارد.

سرور اختصاصی ردیاب رادار

سرور یک منبع عظیم برای ذخیره‌سازی اطلاعاتی است که هرروزه با آن‌ها سروکار داریم. زمانی که سخت‌افزار رادار برروی خودرو نصب می‌شود، کلیه اطلاعات و داده های خودرو را به سمت سرور ارسال و ذخیره می‏کند. آدرس سرور برای سخت‌افزار رادار مشخص شده تا داده‌های ارسالی را دریافت نموده و پس از پردازش اطلاعات دریافتی، آنها را از طریق اپلیکیشن رادار یا وب سرویس به مشتری اعلام ‏نماید. قدرت پردازشی بالا، ضریب امنیتی بالا، قابلیت اطمینان بالا از مزایای داشتن سرور اختصاصی است که ما در رادار به آن تاکید داریم.

سرور رادار
مشخصات دستگاه جی پی اس رادار
قابلیت آپدیت از راه دور
مقاوم در برابر پاشش آب از جهات مختلف
امکان بروز رسانی Frimware پیکره بندی از طریق GPRS
سخت افزار رادار
استاندارد CE اروپا و FC آمریکا
دارای استاندارد CE اروپا و FCC آمریکا

تاییدیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

مشخصات دستگاه جی پی اس رادار
سخت افزار رادار
قابلیت آپدیت از راه دور
مقاوم در برابر پاشش آب از جهات مختلف
امکان بروز رسانی Frimware پیکره بندی از طریق GPRS
دارای استاندارد CE اروپا و FC آمریکا
تاییدیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
car

مدیریت ناوگان چیست و چه هدفی دارد؟

همه‌ی ما می‌دانیم مدیریت ناوگان و یا یک مجموعه با چالش های فراوانی روبه روست که بخش اعظم آن به واسطه عدم داشتن اطلاعات دقیق و دشوار بودن نظارت همزمان بر تمامی کارکنان است. سامانه مدیریت ناوگان یک راهکار جامع و دقیق برای اندازه گیری اطلاعات خودورهاییست که در اختیار یک سازمان، ارگان، شرکت و … می‌باشند. از آنجاییکه مدیریت صحیح یک ناوگان نیاز به داشتن داده‌هایی دقیق و همزمان از تمامی بخش ها دارد، وجود یک سامانه کنترلی قدرتمند می‌توانند تاثیر زیادی در بهبود عملکرد و کارایی کسب و کار داشته باشند. به طور دقیق‎‌تر سامانه مدیریت ناوگان رادار به شما کمک خواهد کرد که با پایش لحظه‌ای ناوگان و ارائه دقیق گزارش‌ها و آمارهای دریافتی از سوی خودروها و وسایل نقلیه، به طور همزمان بر روی عملکرد تمامی رانندگان نظارت داشته باشید و با تحلیل اطلاعات خودروها تصمیمات هوشمندانه‌ای بگیرید. هدف اصلی این سامانه ارائه بهترین خدمات به منظور کاهش ریسک، انتخاب بهترین گزینه، کاهش هزینه، افزایش بهره وری و حصول اطمینان از رعایت قوانین و در نتیجه بالابردن اثربخشی می‌باشد.

سامانه مدیریت ناوگان مناسب برای...

سامانه مدیریت ناوگان می‌تواند تاثیر بسزایی در مشاغل مختلف داشته باشد. بخشی از این ارگان ها عبارتند از:

شرکت های باربری و خودرو های توزیع کالای کارخانجات، شرکت های عمرانی و راهسازی، سازمان های خدمات محور و شهرداری ها، شرکت های حمل و نقل و مسافربری، ادارات و سازمان های دولتی، استخراج معادن، صنایع کشاورزی، صنایع گردشگری، صنایع تولیدی، موسسات کرایه اتومبیل، سازمان های اتوبوس رانی عمومی و خصوصی و تاکسیرانی و سرویس مدارس، حمل مشتقات نفتی، سازمان پایانه های باری و یا مرزی، ناوگان موتور سیکلت و پیک های موتوری، حمل و نقل بار (خودرو های سنگین، وانت بار)، سازمان ها و موسسات خدماتی، خدمات اورژانس و امداد و آتش نشانی، بیمه، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بنادر و حمل و نقل دریایی، لجستیک و سایر شرکت ها و مجموعه های خصوصی که یک تا چند صد وسیله نقلیه دارند.

navigator

تغییر امکانات مدیریت ناوگان حمل و نقل رادار به کمک ویژگی سناریو پذیری

یکی از مزایایی که بر خلاف بسیاری از دستگاه‌ها، رادار به آن مجهز است، قابلیت سناریوپذیری است. وجود این چنین قابلیتی به دلیل بهره مندی از پردازنده هوشمند است که به ندرت در دیگر ردیاب ها یافت می‌شود. سناریوپذیری همانطور که از نام آن پیداست به معنی امکان اضافه کردن سناریوهای جدید برای ردیاب رادار بر طبق هدف و نیاز کاربر می‌باشد. یعنی بسته به نیاز و شرایطی که برای وسایل نقلیه در یک ناوگان وجود دارد می‌توان به عنوان مدیریت ناوگان حمل و نقل واکنش و تنظیمات دستگاه را تغییر داد. 

به طور مثال در یک ناوگان این نیاز وجود دارد که بتوان موقعیت خودروها را بسیار دقیق‌تر و سریعتر ردیابی کرد. در چنین شرایطی پس از بررسی دقیق درخواست، حساسیت دستگاه، به میزان دلخواه تغییر داده خواهد شد. در مثالی دیگر ناوگانی درخواست فعال کردن دکمه نجات(SOS) را دارد. پس از بررسی تمامی جوانب درخواست‌های ارائه شده از سوی کاربران، این قابلیت به حالت آفلاین فعال خواهد شد. در حقیقت شما برای ردیابی هزینه خواهید کرد که قادرید آنرا بنا به شرایط خود تغییر دهید و رفتارهای مشخصی را تعریف نمایید.

car_GPS

روش استفاده از سامانه اطلاعات ناوگان

پس از نصب سخت افزار ردیاب بر روی ماشین‌ها و یا دیگر وسایل نقلیه، با ورود به پنل ناوگان کار رادار آغاز خواهد شد. از طریق لینک panel.radargps.org قادر خواهید بود به سامانه اطلاعات ناوگان رادار وارد شوید. پس از ثبت کردن نام کاربری و رمز ورود، به پنل کاربری خود دسترسی خواهید داشت. این سامانه از طریق مرورگر اینترنت در دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و یا تلویزیون های هوشمند قابل مشاهده می باشد. به کمک سامانه مدیریت هوشمند ناوگان کاربر قادر است از تمامی امکانات مدیریت AVL مثل موقعیت خودرو، سرعت، وضعیت و… استفاده نماید. در نظر داشته باشید که علاوه بر دریافت اطلاعات به صورت آنلاین، امکان دریافت داده از طریق پیامک نیز وجود دارد. نظارت داشتن بر ناوگان‌ یک قابلیت مهم در رادار است. خیال شما آسوده خواهد بود زمانیکه خودروها و یا دیگر وسایل نقلیه خود را به رانندگان امانت داده اید و از طریق نقشه ای که بر روی سیستم شماست رفتار و عملکرد آنان را به طور همزمان چک می‌کنید و از وضعیت خودروها باخبرید

چالش‌های همیشگی یک ناوگان

قطعاً نظارت و کنترل چندین خودرو به صورت همزمان کار بسیار وقت گیر و دشواریست. آن هم زمانی که پای یک ناوگان بزرگ در میان باشد. از طرفی با وجود تمام سختی‌ها باز هم امکان رصد دقیق و بدون خطا وجود ندارد و نمی‌توان مدعی شد که یک ناوگان بدون بهره‌گیری از سیستم‌های خودکار می‌تواند نظارت دقیقی بر کارکنان خود داشته باشد. به همین منظور به کارگیری سیستم ردیابی ناوگان حمل و نقل رادار برای تمام ارگان ها و ناوگان‌هایی که به منظور تامین نظارت، به دنبال راه حلی هوشمند هستند امری ضروریست. بررسی موقعیت دقیق خودروها در هر کجای دنیا، نظارت بر رانندگی امن هر راننده، کارکرد صحیح تمامی وسایل نقلیه، گزارش گیری از ساعات دقیق کارکرد کارکنان، محاسبه حقوق هر فرد متناسب با ساعات کار، عملکرد درست رانندگان، بررسی وضعیت سرویس دوره ای تمامی خودروها و … همه و همه چالش هاییست که هر ناوگان با آن رو به رو است. به کمک رادار بار بزرگی از دوش مدیران ناوگان برداشته خواهد شد و با بررسی دقیق، کمک بزرگی به صرفه جویی در هزینه خواهد کرد.

car
مدیریت ناوگان چیست و چه هدفی دارد؟

همه‌ی ما می‌دانیم مدیریت ناوگان و یا یک مجموعه با چالش های فراوانی روبه روست که بخش اعظم آن به واسطه عدم داشتن اطلاعات دقیق و دشوار بودن نظارت همزمان بر تمامی کارکنان است. سامانه مدیریت ناوگان یک راهکار جامع و دقیق برای اندازه گیری اطلاعات

خودورهاییست که در اختیار یک سازمان، ارگان، شرکت و … می‌باشند. از آنجاییکه مدیریت صحیح یک ناوگان نیاز به داشتن داده‌هایی دقیق و همزمان از تمامی بخش ها دارد، وجود یک سامانه کنترلی قدرتمند می‌توانند تاثیر زیادی در بهبود عملکرد و کارایی کسب و کار داشته باشند. به طور دقیق‎‌تر سامانه مدیریت ناوگان رادار به شما کمک خواهد کرد که با پایش لحظه‌ای ناوگان و ارائه دقیق گزارش‌ها و آمارهای دریافتی از سوی خودروها و وسایل نقلیه، به طور همزمان بر روی عملکرد تمامی رانندگان نظارت داشته باشید و با تحلیل اطلاعات خودروها تصمیمات هوشمندانه‌ای بگیرید. هدف اصلی این سامانه ارائه بهترین خدمات به منظور کاهش ریسک، انتخاب بهترین گزینه، کاهش هزینه، افزایش بهره وری و حصول اطمینان از رعایت قوانین و در نتیجه بالابردن اثربخشی می‌باشد.

سامانه مدیریت ناوگان مناسب برای...

سامانه مدیریت ناوگان می‌تواند تاثیر بسزایی در مشاغل مختلف داشته باشد. بخشی از این ارگان ها عبارتند از:

شرکت های باربری و خودرو های توزیع کالای کارخانجات، شرکت های عمرانی و راهسازی، سازمان های خدمات محور و

شهرداری ها، شرکت های حمل و نقل و مسافربری، ادارات و سازمان های دولتی، استخراج معادن، صنایع کشاورزی، صنایع گردشگری، صنایع تولیدی، موسسات کرایه اتومبیل، سازمان های اتوبوس رانی عمومی و خصوصی و تاکسیرانی و سرویس مدارس، حمل مشتقات نفتی، سازمان پایانه های باری و یا مرزی، ناوگان موتور سیکلت و پیک های موتوری، حمل و نقل بار (خودرو های سنگین، وانت بار)، سازمان ها و موسسات خدماتی، خدمات اورژانس و امداد و آتش نشانی، بیمه، سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بنادر و حمل و نقل دریایی، لجستیک و سایر شرکت ها و مجموعه های خصوصی که یک تا چند صد وسیله نقلیه دارند.

navigator
تغییر امکانات مدیریت ناوگان حمل و نقل رادار به کمک ویژگی سناریو پذیری

یکی از مزایایی که بر خلاف بسیاری از دستگاه‌ها، رادار به آن مجهز است، قابلیت سناریوپذیری است. وجود این چنین قابلیتی به دلیل بهره مندی از پردازنده هوشمند است که به ندرت در دیگر ردیاب ها یافت می‌شود. سناریوپذیری همانطور که از نام آن

پیداست به معنی امکان اضافه کردن سناریوهای جدید برای ردیاب رادار بر طبق هدف و نیاز کاربر می‌باشد. یعنی بسته به نیاز و شرایطی که برای وسایل نقلیه در یک ناوگان وجود دارد می‌توان واکنش و تنظیمات دستگاه را تغییر داد. 

به طور مثال در یک ناوگان این نیاز وجود دارد که بتوان موقعیت خودروها را بسیار دقیق‌تر و سریعتر ردیابی کرد. در چنین شرایطی پس از بررسی دقیق درخواست، حساسیت دستگاه، به میزان دلخواه تغییر داده خواهد شد. در مثالی دیگر ناوگانی درخواست فعال کردن دکمه نجات(SOS) را دارد. پس از بررسی تمامی جوانب درخواست‌های ارائه شده از سوی کاربران، این قابلیت به حالت آفلاین فعال خواهد شد. در حقیقت شما برای ردیابی هزینه خواهید کرد که قادرید آنر ا بنا به شرایط خود تغییر دهید و رفتارهای مشخصی را تعریف نمایید.

car_GPS
روش استفاده از سامانه اطلاعات ناوگان

پس از نصب سخت افزار ردیاب بر روی ماشین‌ها و یا دیگر وسایل نقلیه، با ورود به پنل ناوگان کار رادار آغاز خواهد شد. از طریق وب سایت panel.radargps.org قادر خواهید بود

به سامانه اطلاعات ناوگان رادار وارد شوید. پس از ثبت کردن نام کاربری و رمز ورود، به پنل کاربری خود دسترسی خواهید داشت. این سامانه از طریق مرورگر اینترنت در دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر و یا تلویزیون های هوشمند قابل مشاهده می باشد. به کمک سامانه مدیریت هوشمند ناوگان کاربر قادر است از تمامی امکانات مدیریت AVL مثل موقعیت خودرو، سرعت، وضعیت و… استفاده نماید. در نظر داشته باشید که علاوه بر دریافت اطلاعات به صورت آنلاین، امکان دریافت داده از طریق پیامک نیز وجود دارد. نظارت داشتن بر ناوگان‌ یک قابلیت مهم در رادار است. خیال شما آسوده خواهد بود زمانیکه خودروها و یا دیگر وسایل نقلیه خود را به رانندگان امانت داده اید و از طریق نقشه ای که بر روی سیستم شماست رفتار و عملکرد آنان را به طور همزمان چک می‌کنید و از وضعیت خودروها باخبرید.

چالش‌های همیشگی یک ناوگان

قطعاً نظارت و کنترل چندین خودرو به صورت همزمان کار بسیار وقت گیر و دشواریست. آن هم زمانی که پای یک ناوگان بزرگ در میان باشد

از طرفی با وجود تمام سختی‌ها باز هم امکان رصد دقیق و بدون خطا وجود ندارد و نمی‌توان مدعی شد که یک ناوگان بدون بهره‌گیری از سیستم‌های خودکار می‌تواند نظارت دقیقی بر کارکنان خود داشته باشد. به همین منظور به کارگیری سیستم ردیابی ناوگان حمل و نقل رادار برای تمام ارگان ها و ناوگان‌هایی که به منظور تامین نظارت، به دنبال راه حلی هوشمند هستند امری ضروریست. بررسی موقعیت دقیق خودروها در هر کجای دنیا، نظارت بر رانندگی امن هر راننده، کارکرد صحیح تمامی وسایل نقلیه، گزارش گیری از ساعات دقیق کارکرد کارکنان، محاسبه حقوق هر فرد متناسب با ساعات کار، عملکرد درست رانندگان، بررسی وضعیت سرویس دوره ای تمامی خودروها و … همه و همه چالش هاییست که هر ناوگان با آن رو به رو است. به کمک رادار بار بزرگی از دوش مدیران ناوگان برداشته خواهد شد و با بررسی دقیق، کمک بزرگی به صرفه جویی در هزینه خواهد کرد.

شما می‌توانید نسخه تست پنل تحت وب (نرم افزار مدیریت ناوگان) رادار را به صورت رایگان تست کنید

سوالات متداول برای مدیریت ناوگان

4 دیدگاه برای مدیریت ناوگان

 1. امیر قاسمی

  یه امکانی فراهم بشه که سرگروه دسترسی لازمه رو خودش برای قسمت های مختلف اپلیکیشن برای کاربرانش بتونه تعیین کنه

  • هانیه جعفری

   سلام جناب قاسمی وقت بخیر، در حال حاضر به همین شکل هست و هشدارها توسط سرگروه تعیین میشه. اما اگر منظور شما محدود کردن نمایش امکانات رادار برای زیرگروه ها باشه بزودی پیشنهاد شما مطرح و پیگیری خواهد شد.

 2. مراد آبادی

  لطفا قیمت رو هم بفرمایین

  • heydari

   سلام وقت شما بخیر باشه؛
   شما می‌توانید با شماره تلفن 02191012727 یا 05137177 تماس بگیرید. کارشناس امور ناوگان شما رو راهنمایی می‌کنند.

 3. محمد عباس زاده

  با توجه به وجود معادن در مناطق دور افتاده و یا حرکت خودرو های پخش در جاده ها و امکان عدم وجود اینترنت آیا راننده می تواند در این نقاط تخلفی را انجام دهد که از دید مدیر مخفی بماند ؟

  • heydari

   سلام خدمت شما جناب عباس زاده عزیز؛
   خیر ، دستگاه دارای حافظه داخلی می باشد و تمامی پوینت های ارسال نشده را در خود ذخیره می کند، میزان دیتا های قابل ذخیره حدود 3.000.000 دیتا بوده که تقریبا حدود یک ماه را ساپورت می کند و بعد از اتصال به اینترنت با ضعیف ترین قدرت هم تمامی گزارشات برای شما ارسال می‌شود.

 4. سلیمان جعفرپور

  تعیین محدوده جغرافیایی برای شرکت های پخش خیلی مهم. آیا امکان تعیین محدوده مشخص برای هرکدام از خودرو های شرکت به صورت مجزا وجود داره؟

  • heydari

   سلام و درود بر شما جناب جعفر پور؛
   بله، شما می توانید برای هر یک از خودرو ها محدوده جغرافیایی تردد مجزایی تعریف کنید و گزارشات رو بر اساس محدوده خودشون دریافت بفرمایید و تسلط کامل بر روی مدیریت ناوگانتون داشته باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات متداول برای مدیریت ناوگان

برای دریافت نسخه دمو فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر پیامک رادار بمانید.