/
/
تفاوت ردیاب خودرو با جی پی اس خودرو

تفاوت ردیاب خودرو با جی پی اس خودرو

جی پی اس خودرویی

تفاوت ردیاب خودرو با جی پی اس خودرو

به نظر شما جی پی اس خودرو با ردیاب خودرو تفاوت دارد؟

شاید شما هم شنیده باشید که می توانید با سیستم جی پی اس ، خودروی خود را ردیابی کنید .

این تفکر کاملا درست است اما باید به این نکته توجه داشته باشید که جی پی اس در واقع جزئی از یک ردیاب خودرو است. به این معنی که سیستم ردیاب به کمک جی پی اس کار کرده و عملیات ردیابی و موقعیت یابی خودرو را انجام می دهد.

جی پی اس چیست ؟

جی پی اس یک سیستم ماهواره ای موقعیت یاب جهانی است که شما می توانید به کمک آن هرگونه شیء دارای سخت افزار ردیابی را از هرجای دنیا شناسایی و موقعیت یابی نمایید. خوب است بدانید که ماهواره های موقعیت یاب زیاد دیگری نیز در فضا هستند که همانند جی پی اس کار موقعیت یابی را انجام می دهند و هر ردیابی که بتواند به تعداد ماهواره های بیشتری متصل شود، صحت و دقت اندازه گیری بالاتری نسبت به سایرین خواهد داشت.

ردیاب خودرو رادار 

ردیاب خودرو رادار فقط ماشین شما را ردیابی نمی کند، بلکه همزمان ده ها امکانات و قابلیت دیگر نیز به شما ارائه می دهد مانند: 

  • هشدار سرقت ردیاب
  • هشدار سرقت باطری
  • هشدار باز شدن درب ها
  • هشدار عبور از سرعت مجاز
  • هشدار حمل با جرثقیل
  • هشدار عبور از محدوده مجاز
  •  سرویس های دوره ای مثل بیمه و گارانتی و بسیاری هشدارها و سرویس های دیگر.

شما به کمک ردیاب خودرو رادار نه تنها ماشین خود را موقعیت یابی می کنید، بلکه می توانید بر سایر عملکردهای خودرو و راننده نیز نظارت داشته باشید .
ردیاب رادار می تواند به هر دو صورت آنلاین و آفلاین کار کند و اینگونه به شما کمک می کند که ماشین خود را تا حد بسیار زیادی ضدسرقت کنید و درصورت سرقت بتوانید اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهید. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *